O našej firme

Kovový nábytok Rudeta - kovové skrine, šatníkové skrinky, dielenský nábytok, archivačné regále, plastové boxy, lavičky, stojany na bicykle

Sme internetový predajca kovového nábytku s vlastným skladom. Od r. 2007 zastupujeme na domácom trhu významného svetového výrobcu kovového nábytku pre vybavenie šatní, kancelárií a dielní - spoločnosť CEHA Office Furniture Ltd. s výrobnými závodmi a skladmi  v Holandsku, Turecku a Rusku  - viď. nižšie uvedené odkazy na firemnej  stránke a on-line katalóg v anglickej verzii

 http://www.cehaburo.com/en/  a  http://www.cehaeurope.com/catalogus%20ceha.html .

Medzi zákazníkov patria najvýznamnejší západoeurópski katalogoví predajcovia kovového nábytku - Hartnagel Handels, Delta-V, Overtoom, Kaiser & Kraft, Manutan Group, Viking a další (mj. i v severnej a južnej Amerike a Japonsku).   


Kovový nábytok - vzorkovňa a sklad v Bílovci (u Ostravy)Z distribučného skladu v Bílovci (cca 15 km južne od Ostravy blízko dialnice D1) dodávame kvalitný kovový nábytok zákazníkom na území Českej republiky a Slovenska. Záujemcovia sa môžu na vlastné oči presvedčiť o kvalite kovového nábytku vo vzorkovni v Bílovci a vybraný tovar si okamžite odviesť. Zaistíme tiež rozvoz tovaru na udanú adresu.

Kompletné služby pri dodávke kovového nábytku

 

V prípade dodávok väčšieho počtu kusov - napríklad šatníkových skriní pre školy a výrobné firmy  - zaisťujeme kompletné služby spojené s vykládkou, nasťahovaním a montážou skriní a lavičiek. Likvidácia a odvoz obalov je neoddeliteľnou súčasťou tejto služby. 


Ukážky viď. Referencie a galéria


Radi vyhovieme Vašim požiadavkám a na vyžiadanie vo veľmi krátkom termíne spracujeme ponuku na dodanie atypického rozmeru, farebného prevedenia alebo množstva kusov presahujúcich aktuálne skladové zásoby.

Kanceláře a sklad firmy v Bílovci